19min.bg

Антонов донесе победа на Левски с дебютния си гол

Новото попълнение на Левски Мирослав Антонов донесе победа на отбора си с 1:0 над Динамо Минск, като реализира и дебютния си гол за сините в контрола, играна на лагера в Кипър, предаде БГНЕС.

Сините започнаха да атакуват още в самото начало на мача и още в 4-та минута Веско Минев подаде към Жоазиньо, който центрира остро към Антонов, който вкара за 1:0. До края на полувремето "сините" организираха още няколко по-интересни положения, но в крайна сметка до втори гол не се стигна. На почивката Дарко Тасевски и Димитър Телкийски бяха заменени на почивката от Александър Александров и Николай Димитров. Второто полувреме не се отличи с нищо специално и от двата тима, независимо, че от 66-та минута Левски смени тактиката си и заигра с двама нападатели, вместо с един както бе досега. Миналата година двата отбора се срещнаха за контрола в Турция и завършиха 0:0.