Бербо с гол при загуба на Юнайтед

Българинът Димитър Бербатов записа нов отличен мач за Манчестър Юнайтед, вкарвайки от дузпа, отсъдена за фаул срещу него, но въпреки това тимът му загуби с 1:2 от Канзас Сити Уизардс.

Резултатът откри Арно в 11-та минута, след като се възползва от добър пас в коридор на Кей Камара. Юнайтед обаче изравни. Бербатов се разписа от бялата точка в 41-та минута, след като малко преди това бе фаулиран от Джими Конрад в наказателното поле на Уизардс. За нарушението си Конрад получи директен червен картон. Все пак с 10 души Уизард стигнаха до успеха в 43-та минута, когато Камара засече с глава центриране от корнер. В 76-та минута голмайсторът за Юнайтед Бербатов бе заменен от Дани Уелбек. Добрата новина в лагера на "червените дяволи" е завръщането след контузия на Нани, който игра 68 минути в двубоя с Уизардс. 52 342 души гледаха първия мач на стадион "Ароухед", откакто той претърпя ремонт на стойност 325 милиона долара. Следващият мач на "червените дяволи" е срещу звездите от Мейджър Лийг Сокър, който ще се играе в сряда в Хюстън.