Дублиращият тим на Левски победи Беласица с 2:0

Отборът на Левски постигна победа с 2:0 срещу Беласица в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на изкуствения терен на "Герена", предаде БГНЕС.

"Сините" направиха куп пропуски, особено през първото полувреме, като заслуга за това има и вратарят на гостите Борислав Тилев, който спаси няколко стопроцентови положения. Удобни ситуации имаха пред себе си Борислав Балджийски, Боян Табаков, Стефан Станчев, но те ги пропиляха. Все пак в 42-та минута на мача, капитанът Димитър Димитров центрира отляво към Боян Табаков, стражът на гостите изби удара му, но наблизо бе Георги Чакъров, който отблизо откри резултата. В 50-та минута на срещата, по идентичен начин падна и втория гол. Влезлият като резерва Андреас Васев центрира отляво към близката греда към Боян Табаков, който пропусна отблизо, но Чакъров при добавката бе точен за втори път - 2:0. До края на мача нов гол не падна, въпреки превъзходството на Левски.