Клаудио Писаро донесе точката на Вердер срещу Интер

Отборите на Интер и Вердер не успяха да се победят и завършиха при резултат 1:1. В герой за гостите се превърна бившият нападател на Байерн (Мюнхен) Клаудио Писаро. Италианците натиснаха съперниците си още от първата минута, като Адриано бе близо до гол, но ударът му не намери очертанията на вратата. В 8-ата минута Ибрахимович пропусна да реализира от непосредствена близост. 5 минути по-късно Адриано изведе Майкон и защитникът отбеляза за 1:0. До края на полувремето двата отбора си размениха по няколко положения. След подновяването на играта бременци бяха по-активни и заслужено отбелязаха изравнително попадение. То бе дело на Писаро, който засече центриране на Йозил. В 87-ата Майкон уцели гредата на Тим Вийзе, а неговите съотборници също пропуснаха в заключителните минути чисто положение.