19min.media

Левски издигна Боби Михайлов за президент на БФС

Ръководството на футболния Левски официално издигна кандидатурата на Борислав Михайлов за президент на Българския футболен съюз. Сините управници обявиха, че подкрепят досегашния ръководител на централата и клубна легенда на тима – Михайлов. Като мотив за това си решение клубът изтъква тезата, че другият кандидат за шефското място в родния футбол – Любослав Пенев е подкрепян от ЦСКА. Според сините именно отборът на Гриша Ганчев стой зад кандидатурата на бившия ни национален селекционер. Самият Борислав Михайлов сподели, че не е учуден от факта, че Левски го е подкрепил. Той специално благодари за доверието от страна на 26-кратните шампиони. Конгресът за избор на нов президент на футболния ни съюз ще се състой на 18 февруари.