Левски победи Славия с 1:0

Левски победи Славия със 1:0 в среща от 13-ия кръг на "А" група. И двата отбора играха слабо, като отборът на Славия дори минаваше трудно центъра. Спорните ситуации започнаха в 19-тата минута, когато младия вратар на "белите" Марио Кирев се хвърли в краката на Живко Миланов, като останаха съмнения дали вратарят е играл първо с топката или направо е фаулирал футболиста на сините. В 36 минута падна единственият гол в мача. Гонзо засече центриране от корнер и с плътен шут от близко разстояние откри резултата. Тук отново имаше претенции, че Гонзо е извършил нарушение срещу състезател на Славия. В 39-та минута на срещата Борислав Павлов от Славия получи втори жълт картон, който гостите също оспорваха. Във втората част Левски отново бе по-добрият тим на терена, а тимът на Славия не създаде абсолютно нищо смислено.