Локомотив (Мездра) изпоти Левски

Отборът на Левски трудно победи Локомотив (Мездра) в мач от 8-ия кръг на футболната ни „А“ група. Двубоят завърши при резултат 1:0 за сините, а те завършиха срещата с 10 души, след като Рабех бе изгонен за втори жълт картон.

След слабите изяви напоследък и отпадането от турнира за Купата на УЕФА от словашкия Жилина футболистите на Емил Велев излязоха на терена пределно мотивирани и стигнаха до попадение още в 7-ата минута. Тогава Николай Димитров изпълни пряк свободен удар, топката тупна пред вратаря Радостин Станев и след негова комична изява влетя в горния ъгъл на вратата. След попадението играчите на Локо създадоха няколко опасни положения, но Петков се справи с тях. През второто полувреме домакините създадоха повече положения, но не можаха да отбележат. В 85-ата минута Рабех получи втори жълт картон и бе изгонен.