Реал загуби от Майорка с 1:3

Реал Мадрид загуби с 1:3 от отбора на Майорка като домакин на "Сантяго Бернабеу” в мач от предпоследния 37-ми кръг на Примира дивисион, предаде БГНЕС.

Играчите на кралския клуб изиграха слаб мач, който нямаше значение за крайното класиране на отбора. Гонсало Игуаин вкара единствения гол за домакините в 20-та минута, след като засече с глава центриране отляво. Шест минути по-късно обаче Аранго изравни с точен удар във вратата на Касияс. След близо час игра Клебер Сантана даде преднина за Майорка след невероятно изпълнение. Бразилецът премина през четирима футболисти на Реал, след което с прехвърлящ удар не остави шансове за Касияс, който само изгледа летежа на топката. Крайният резултат оформи Кейта в 71-та минута, които със силен удар в горния ляв ъгъл вкара за 3:1.