Съперниците на Левски с равен резултат в първия си двубой

Наравно (1:1) завършиха срещата си отборите Тре Фиори и Сант Хулия, единият от които ще бъде съперник на Левски във втория етап на Шампионската лига, информира БГНЕС.

Първият гол падна в 42-та минута, когато Шинос откри резултата от дузпа в полза на андорския тим. Второто полувреме не започна добре за сочените за фаворити Санта Хулия, след като тимът остана с човек по-малко, когато Муньос бе изгонен, заради грубо влизане в краката на играч от Тре Фиори. Тази развръзка помогна на домакините от Сан Марино и те успяха да изравнят в 74-та минута след гол на Андреини.

В крайна сметка двубоят завърши наравно и всичко ще се реши в реванша следващата седмица в Андора. Победителят от двата тима ще се изправи срещу шампионите на България Левски на 15 юли на стадион "Георги Аспарухов".