19.02.2009 15:24

Бербо все по-близо до мечтаната титла

Видян 1383 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 4.0000
Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов изигра превъзходни 60 минути и отбеляза един от трите гола при категоричния успех на Манчестър Юнайтед над Фулъм с 3:0 в отложена среща от 3-ия кръг на Висшата лига. Острието на ''червените дяволи'' заби топката във вратата на Фулъм в 30-ата минута, като това е негов 12-ти гол от началото на сезона. Другите две попадения бяха дело на Пол Скоулс и Уейн Рууни. Тази победа на шампионите ги изведе на пет точки пред Ливърпул. Уникалното в случая е, че играчите на сър Алекс Фъргюсън не са допуснала гол във вратата на Ван дер Саар вече 12-ти пореден мач.