Една от най-горещите жени – шпиони, много адреналин и екшън на фона на песен на Queen - това са само част от изненадите, които очакват зрителите на 11 ноември от 20.00 ч. с премиерата на филма Атомна блондинка по Нова. Ще видим изпълнения в стил Джеймс Бонд, но този път в обувките на топ агент влиза не някой от добре познатите звезди, изиграли 007, а Тя. Главната героиня Лорейн Броутън е изиграна от Чарлийз Терон с цялото хладнокръвие, цинизъм, чар, интелигентност и бойни умения на света. Тя няма да се поколебае да се изправи срещу враговете си с всички позволени и непозволени средства. Нещо повече - готова е да пожертва приятелите си, дори и самата себе си с безразсъдно бруталните си действия, за да изпълни възложената ѝ мисия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…