Първата дама на столицата Йорданка Фандъкова изпрати писмо до директора на Топлофикация София, в което настоява да бъде създадена позицията омбудсман на дружеството, съобщиха Столичната община.
Многобройните проверки са констатирали като сериозен недостатък в работата на Топлофикация София отношението и комуникацията с клиентите на дружеството. С оглед на приближаването на отоплителния сезон, както и заради подготвените нормативни промени кметът Йорданка Фандъкова настоява дружеството да разработи и представи цялостна концепция за работа с клиентите и установяването на добра и ефективна комуникация между него и абонатите му.
Мярка в тази посока е създаването на омбудсмани на Топлофикация София, които да поемат ролята на медиатори между дружеството и абонатите му, посочва Йорданка Фандъкова. Това е начинът гражданите да получават бърза, адекватна и точна информация по конкретните случаи. Кметът настоява омбудсманът да има изнесени приемни в различните топлофицирани райони на София като предварително се разработят правилата на работа и обратната връзка.
Кметът настоява и да бъде проведена среща между ръководството на Топлофикация София и представители на всички фирми за дялово разпределение, които работят на територия на Столичната община, да бъде изготвен план за представяне на промените, които се правят и възможностите, които те дават на клиентите на дружество.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.
- Но аз не мога да тегля от нея!
- Нищо, ще внасяш!
Денят изисква уединение и презареждане на батериите.