За сравнение ще ви кажа, че в Северна Македония тези дни вкараха бившата външна министърка за 4 години в затвора. А уж и там са българи. Ако трябва да използваме терминологията за високите етажи на властта, метафорично казано Нено Димов живее на първия етаж. Защо обаче няма разследване и обвинение за Владислав Горанов, който въпреки че го е страх от земетресения живееше на най-високия етаж на властта, надписа с милиони левове партийните субсидии и проспа 700 милиона лева неплатени такси от хазарта? Защо няма разследване и обвинение за неговия шеф, който още живее на последния етаж на властта и „прекрасна госпожа“ снима в спалнята му кюлчета злато и десетки пачки от по 500 евро? Защо няма възможност за контрол над главния прокурор, който също живее на най-високия етаж на властта и е съсед на министър-председателя? Апропо, извън метафорите, министър-председателят и главният прокурор наистина са съседи. В Бояна. Сигурен съм, че гьонсуратите от ГЕРБ имат отговори и на тези въпроси. И те ще са гьонсуратски отговори. Гьонсуратите са навсякъде.
Много такива може да видите и сред обслужващия персонал на властта. Например, всеки момент очаквам Марешки да каже: „Не съм чел доклада, ама е положителен“. От над 80 дни протестиращите българи искат да влязат в Парламента и в Министерски съвет и да потърсят сметка на управляващите. Слушайки обаче по какъв безочлив начин говорят самите управляващи, смятам, че в сегашния Парламент и в сегашния Министерски съвет най-напред трябва да влязат психиатрите", коментира Слави Трифонов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?