28.04.2021 14:53

Топлофикациите са ни вземали 12% повече пари от нормалното от юли м.г.: Булгаргаз

Видян 11462 пъти | Коментари 2
Гласували 2 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

това увеличавало разходите им – ами да не произвеждат ток, щом оскъпява парното ни. Особено софийската, която е наша собственост – общинска. Другите са на ЕВН в Пловдив, на Веолия – концесионера на Софийска вода, във Варна и на офшорки около олигарха Ковачки в Бургас, Перник, Плевен, Сливен и т.н. Вчера писахме за канското имение на последния клан.


КЕВР, чийто мандат изтече още на 2 април миналата година, но кой знае защо властта не ще да го сменя, обаче влиза в положението на измамилите потребителите. А Комисията за защита на потребителите с изтекъл на 27 март м.г. мандат е пас. Можело било да се окаже, че макар газът миналата зима да е бил по-евтин, потребителите все пак да са плащали като цяло по-малко за услугата, обясниха от регулаторния орган.


"През зимния сезон, когато потреблението в страната е няколко пъти по-високо в сравнение с това през летния сезон (за първото тримесечие на 2021 г. по данни на Газпром България е внесла 52% повече руско синьо гориво), Булгаргаз успя да предложи цени на газа, които са значително по-ниски в сравнение с тези на европейските газови пазари, включително и тези в региона", поясни шефът на държавната фирма - монополист.



Илиян Костадинов




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 29.04.2021 09:21

    В държавата на мафията, в която държавните институции са превърната в бухалки всички във властта и бизнес кръговете и крадат поголовно от всеки и от всичко и липсва орган, който да ги подведе под отговорност. За това всичко корумпирано и престъпно на бунището

  • 001 Anonimen 29.04.2021 08:49

    Мръсната башибозушка сган, която краде от хората и храни поредния политически помияр на власт

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

овен

Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни.