18.07.2021 15:07

Никой не иска от Слави "порции", а политики: Костов

Видян 4360 пъти | Коментари 4
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Идеята на лидерката на ИМВ Мая Манолова служебното правителство да бъде подкрепено от 46-ия парламент и да продължи работа като редовен кабинет, Костов коментира като разклонение на сценарий, който започва в парламента с гласуването на кабинета на ИТН:


"Ако те не поправят грешката си, могат това за правителство да получат подкрепа от ДПС и ГЕРБ, за да му гледаме сеира, както каза някой (Бойко Борисов - б.р.), а може и всички да не го гласуват и да мине само с гласовете на ИТН. Това ще означава, че вариантът служебното правителство да стане редовно е затворен. И след това животът на правителството на ИТН може да бъде удължаван с интубация много дълго време".


По думите на Иван Костов и президентът не е направил добър състав на служебния кабинет.  


Отговорността за отиване на трети парламентарни избори през тази година ще е на лидера на ИТН - Слави Трифонов, категорично посочи бившият премиер:


"Трифонов беше заявил, че ще носи отговорност за хората, които ще бъдат в НС от негово име, т.е. за 62-ма или 65 души, но Конституцията казва, че ИТН и лидерът на партията стават отговорни пред цялото общество - в момента, в който получат мандат за съставяне на правителство. Трифонов става отговорен за съдбата на страната, дали ще я вкара в нова криза".



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 19.07.2021 09:26

    България е най-бедна в ЕС, защото такива крадци и измамници като Ив.Костов не са в затвора и имуществото и парите им не са конфискувани в полза на държавата, а се разхождат свободни по улици и телевизии и нагло дават "акъл-интервюта" ! Костов е изпечен крадец-комунист превърнал се в демократ за една нощ, същата съдба ще има и комунистът Б.Борисов - днешният демократ и доскорошен диктатор който от екраните на телевизиите "ръси" само лъжи, закани и пророчества като дърта вещица и стадото покорно свело глава го слуша в "захлас"! Телевизиите на мисирките са основният проблем в България, те са разпространителите на манипулациите и защитници на измамниците и крадците в България. Система се сменя с кръв, мирните протести само подменят ръководствата за да дойдат "по-изпечените" измамници. За 32 г. "демокрация" няма нито един крадец на народни пари осъден и затворен за дълго и имуществото му иззето в полза на България.

  • 003 Anonimen 19.07.2021 06:39

    вРЕМЕ Е ЗА ОТТИЧАНЕ В КЛОАКАТА НА ИСТОРИЯТА!!!!

  • 002 Тихомир Томов 18.07.2021 22:32

    Учиндолските реформи не са впечатлили Ванката ! Състава на предложения първи вариант кабинет води веднага до разстройство . А втория ще е силно гадене ...............

  • 001 Anonimen 18.07.2021 17:25

    Заслужилият бояджия на Републиката явно трябва да си направи труда да прочете Програмата на ИТН,а не да говори наизуст!

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!