21.01.2022 15:04

Преди удара ми причерня: Убиецът на Милен

Видян 2935 пъти | Коментари 1
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

От самото начало, буквално минути след инцидента, съм съдействал на разследващите.


В ареста, една вечер около 23 ч., старшините ми казаха, че трябва да изляза. В просъница се оправих и питах къде ме водят. Притесних се, защото след вечерния час не би следвало да ме водят никъде. Уплаших се. Вкараха ме в една стая, където имаше двама мъже. Кратко ми се представиха, не знам и не помня от коя служба бяха. По всякакъв начин се опитаха психически да ме смачкат.


Някой непознат си е направил шега, с наистина фатални последици… На огледа на колата и къщата не съм присъствал. У нас имаше много хора, не съм следил кой какво носи. Едната стая се ползва основно от брат ми, тъй като аз съм основно в Германия.


И преди съм минавал в района, където стана катастрофата. Но не е било обичайният ми маршрут. С този джип съм ходил до Белград. Но не се чувствах комфортно, защото е автоматик. Второто ми пътуване с него беше до Боровец. Там ходя много често и не помня кога точно.


Преди години съм имал опит с марихуана. Не се почувствах добре. Мисля, че бях и пил. И затова казах, че не е моето нещо и никога не съм опитвал отново.


В мое присъствие мои близки приятели не са употребявали. Никога вкъщи, където е забранено. Всичките ми приятели знаят това.


Чаят от вечерта на купона беше в кухнята на първия етаж. Пастата беше в личната ми баня. Не е имало повече от една кутия и от двете. В Германия този чай се продава в магазина. Него и пастата купих онлайн от известен сайт. Помня, че пастата беше скъпа - 150 - 200 лв. Ползвах я за акне, херпеси, като имуностимулант, а чаят - при стрес, безсъние, безпокойство. След употребата им чувствах отпускане на нервната система, цялостно спокойствие. Нямам спомен да съм ги комбинирал с алкохол”.


В момента Николов се намира под домашен арест с електронна гривна.


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 001 Anonimen 21.01.2022 15:12

    Парцал надрусан, да гориш в ада, разправяй ги там тези измислици.

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня


"Моля, не повръщайте под масите! И там има ора..." - Надпис във врачанска кръчма

към хороскоп хороскоп

риби