Свързани новини

04.06.2016 10:55

Не разпознават акушерката Ковачева на записа с побоя над Никол

Видян 4414 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Той обаче призна, че не е изгледал зловещия запис от камерите, на който се вижда побоят над новородената Никол.


Прокурорът по делото Николай Христов коментира, че за обвинението няма съмнение, че на кадрите от охранителните камери в болницата е заснета именно акушерката Ковачева.


"Засега няма никакво съмнение по отношение на авторството и деянието, поне за мен. Това, което се вижда и по експертизи е Емилия Ковачева, да. Това е един от основните мотиви ние да насочим разследването си спрямо нея и да внесеме обвинителен акт точно срещу това лице. Няма никакво разколебаване, а това каква е позицията на защитата, няма да коментирам. Със сигурност, това, което сме внесли като обвинителен акт ще го поддържаме до края на делото", заяви Христов, цитиран от БНР.


Съдът разпита и родителите на бебето, които разказаха за преживения ужас.


"Сега Никол е добре", каза майка ѝ Станислава Димитрова пред съда. Развива се нормално и я чакат да проходи. При всяко мрънкане обаче, родителите се притесняват и се чудят дали всичко е наред.


Майката и бащата на момиченцето се разплакаха и се наложи съдът няколко пъти да прекъсва заседанието, предаде БНТ. Майката обясни, че преди побоя детето е било здраво и лакомо, готвели изписване. Вечерта обаче ѝ казали, че Никол има температура и е сложена в кувьоз, после и преливали кръв заради нисък хемоглобин. Бебето обаче се влошило. В "Токуда" установили фрактура на черепа, мозъчен оток и кръвоизлив.


"Нищо няма да ви кажа", пък бяха единствените думи пред журналистите на акушерката Емилия Ковачева.


Делото продължава през юли.


  

 


Източник: Дир. бг.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?

към хороскоп хороскоп

лъв