"От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят. Премиерът Борисов отново напомни, че трябва да има разбиране от хората и затова днес е помолил лекарите също да се към гражданите, което те направиха сутринта, предаде Епицентър.
"Ще дойдат и хладилните камиони, както дойдоха в Ню Йорк, ако изпуснем пандемията и се препълнят болниците. Бяхме първите, които започнахме сами да произвеждаме, вместо да чакаме. Правим всичко възможно, но без хората да проявят разбиране няма да се справим", заяви премиерът и бе категоричен, че недоумява защо хората не слушат поне лекарите и улиците са пълни.
Борисов посети фабрика „Аглика“ в Твърдица. Заедно с него е министърът на земеделието Десислава Танева.
Премиерът наблюдава процеса по изработване на предпазни маски.
Министър-председателят показа, че в завода има наличности от немското лепило, което е специално за защита и бе осигурено по негова инициатива. 10 600 м. на ден се тъкат в завода, информираха от там Борисов.
"Как сте, булки? Имате маски! Браво", поздрави премиер работнички в завода.
Борисов обясни, че е посетил точно тази фабрика, защото с нея са се свързали от Германия и искат да купят 50 000 защитни облекла. Той подчерта още, че първо ще се подсигурят облекла за всички български медици, ще се запълни резервът и след това може да се изнася и прави бизнес с тези облекла. Той се пошегува, че това облекло трябва да му сложат пагони за ген. Мутафчийски.
"Много сме благодарни на щаба, защото те ни съдействаха, както и министерство на икономиката. Подсигуриха европейск материали за изработката с пълни сертификати за безопасност", обясниха от завода.
"Тези костюми имат пълна защита от бактерии и лекарите могат да бъдат спокойни", категорични бяха производителите.
Шефът на ГДПБЗН Николай Николов пробва един костюм, за да се убеди колко качествено е направен.
От фирма "Аглика" обясниха също, че работят по производството на маски с много висока защита от швейцарски плат, трайно обработен със сребърни йони.
"От миграцията ги спасих българите, сега остана и от това да ги спася", каза Бойко Борисов. Искам да влезем в чакалнята на Еврозоната, за да имаме достъп до свежи пари, добави министър-председателят.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Борисов: Спасих българите от мигрантите, сега остана и от коронавируса да ги спася и спокойно да закрия държавата.
Този престъпник знае само да краде и лъже.Чакате да опоска всичото малко останало за крадене и да се усетите.Меслете за бъдещето.
Cuni mi gAzO, be bOji prAtianiak!
Картините от чужбина , а и скучните цифри не показват ли достатъчно ясно,че засега цялата ни държава все още е отдалечена от сегашният ежедневен ужас в "бодряшките" в началото на пандемията държави като Италия, Испания,Франция,САЩ и лекомислената Великобритания ,а да не забравяме и Русия ! Добър или лош,Бойко Борисов успява да измъкне засега всички нас ,а и Вас ,от Зловещия Апокалипсис, появил се от нищото ...! Това не го ли осъзнавате ? Имайте страх от Бога ! Едва ли !? Какво ли не прави човек за едните сребърници...!
МЪ, ай сиктир, бе кукуМИЦИН!
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Фокусът днес попада върху партньорските отношения и