Хиляди демонстранти се събраха в събота в центъра на Лондон, за да протестират срещу гласуването за излизане на Великобритания от Европейския съюз - резултат, който повечето хора в столицата отхвърлят.
Мнозинството от протестиращите са младежи. Някои от тях бяха увити в европейското знаме, а други развяваха плакати с надписи: "Аз съм с ЕС". Те скандираха "Какво искаме ние? Да останем в ЕС", потегляйки към политическия квартал на столицата Уестминстър на поход, обявен чрез социалните мрежи като "Поход за Европа", съобщава бТВ.
Над 60 на сто от жителите на Лондон гласуваха за оставане в ЕС на референдума миналия четвъртък, като най-младите гласоподаватели подкрепиха оставането почти единодушно.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова