11.12.2020 09:24

Коя е болницата на ужасите: истинска история

Видян 19272 пъти | Коментари 4
Гласували 10 рейтинг: 3.8000
много слаба слаба добра много добра страхотна

подминавана от лекар в болницата в гр.Елхово, който също не я преглежда и отказва да разговаря с мен по телефона. Изпращат ги на друго място в същата болница, където също няма преглед от поне двама лекари там. Към обяд успяваме да се свържем с личната лекарка, която е дори възмутена, че я притесняваме. Когато се връщат при нея в кабинета на вратата им се казва: „Нека Софийският лекар, който е сменил терапията да си я преглежда!“ Коментарите са излишни. С много усилия все пак пациентката бива настанена в здравното заведение. Приета е от Д-р Тодорова.


 Приета без изследвания, без снимка, без ПСР, само антигенен тест, който е ОТРИЦАТЕЛЕН. Помолих да разговарям с нея, за да съдействам и за провежданото лечение до онзи момент. Но ми беше отказано. Пациентката беше оставена на 2 венозни антибиотика, но без антикоагулант, който е една от най-важните части от терапията. В рамките на 6 дни аз поддържах връзка със сестра, санитар, а лекар не беше влизал при нея поне 2 дни. Обяснението беше – недостиг на персонал.


 На 02.12.2020г. Пациентката беше изписана със сатурация около 65%. Това означава, че не просто не е излекувана, а и е с тежка дихателна недостатъчност!!! Епикризата, която ни беше предоставена от болницата в Елхово не отговаряше на действителността. Около 2 дни пациентката е оставена на домашно лечение. Задуха продължаваше да прогресира, въпреки осигурените от семейството и кислород, антикоагулант и перорален антибиотик. Стигна се до там, че тя не можеше да извърши и две крачки без помощта на близък или без да се задуши. На 04.12.2020 г. Е приета със съмнение за Белодробентромбоемболизъм - животозастрашаващо състояние на организма. Настанена в МБАЛ " Свети Панталеймон" гр. Ямбол, където държа да отбележа, че получава адекватни грижи и вече е в сигурни ръце.


  Изключително съм възмутена от непрофесионалното отношение на д-р Атанасова, д-р Тодорова, управителя и от голяма част от персонала в болницата в гр. Елхово към болните там. Пациентите влизат в болница за да бъдат спасени и излекувани, а не да бъдат изписвани в критично състояние, само защото клиничната пътека е изтекла. Не си играйте с живота на хората, защото той е безценен!


ДО ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ НУЖДА ОТ ЛЕКАР : НЕ ХОДЕТЕ ТАМ, ЗАЩОТО ГЛЕДАТ НА ВАС, КАТО НА КЛИЕНТИ А НЕ ПАЦИЕНТИ!!!


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 14.12.2020 22:26

    В Козлодуй е същата работа.За един час изгубих любимия си в болницата,която трябва да се прекръсти на гробница.

  • 003 Anonimen 13.12.2020 18:59

    Да,болница има,но няма лекари ,а тези, които работят ,като лични лекари са с работно време от понеделник до петък от 8,00 до 13,00 часа,след посоченият час до понеделник сутрин болните от Елхово и селата от общината трябва да търсят лекар в град Ямбол!!!Защо??????????????????

  • 002 Anonimen 12.12.2020 13:03

    Каква голяма и хубава болница са заварили сегашните управляващи,построена от лошия социализъм?!?И когато лекуването беше напълно безплатно? Основният виновник е Илко Семерджиев, който премахна социалната здравна система с това недоносче, само заради зъболекарите, за да печелят много повече

  • 001 мафия 11.12.2020 11:56

    Борисов и неговите измислени министри на МЗ направиха болниците търговски дружества, а лекарите безсърдечни търговци, мислещи само за пари. Хипократовата клетва остана далеч в миналото...Лобистките закони на Лъчо Мозъка и сие в интерес на частните б-ци пък източиха всичко свързано със здравето на българите. Внасяш здравни осигуровки и плащаш допълнително непосилни суми за всичко

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

близнаци