28.10.2020 09:37

Много е вероятно и малките ученици да минат на дистанционно обучение: Кунчев

Видян 3592 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Кунчев, който е в самоизолация след контакт с болния премиер Борисов, коментира изненадващата оставка на начланика на РЗИ-София д-р Данчо Пенчев. По думите му това е станало докато вече е бил под карантина, но, от това, което знае по случая, „най-вече заради свалянето на карантина на президента и на министър-председателя се е стигнало до това решение“.


Главният държавен здравен инспектор изрази мнение, че Пенчев е действал така, „за да не се пречи на процеса на управление на държавата“, докато хората са видели в това жест към Радев и Борисов и затова повече няма да се правят изключения.


Кунчев изрази съжаление от оставката на Пенчев: „В момента на най-голяма трудност той работеше по 17-18 часа“.


Той посочи, че към момента в наредбите не е регламентирана и самоизолацията, в която и самият той се намира и каза, че това ще бъде поправено.


Източник: бТВ



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 28.10.2020 12:42

    Крайно време е да се въведе вечерен час за всички и задължителни маски в автомобилите - всеизвестно е, че вирусът обича да се крие в тъмни и празни улици, и да се вози в коли. Най-му харесват Мерцедес и БМВ. След глупостта да извадиш тинейджърите от училищата, където що-годе има някакъв контрол, и да ги пратиш из паркове и молове, какво друго можем да очакваме от всезнаещият ни и всеможещ еднокнижен премиер. Защото едва ли някой вярва, че не той определя мерките, а подчинените му администратори.

  • 001 Anonimen 28.10.2020 11:01

    ИДИОТИ! Вместо на училище, големите ще са из моловете и по купони, а малките - по офиси или затворени вкъщи,заедно с неработещите си родители, заради Вашите политически мръсни игри! ПЪЛНИ ИДИОТИ, БЕЗХАБЕРНИЦИ И МАЛОУМНИЦИ! Господи, защо търпиш това?

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия