Премиерът Сергей Станишев успя да издейства 489430,40 лв. за благотворителната кауза на ВИП Брадър. Това се случи по време на участието му с вицепремиера Калфин в „Стани богат“. Сумата е равна на ДДС-то, което държавата взе по закон от събраните над милион лева по време на третия сезон на риалитито. Тъй като е невъзможно да се отмени данъка, правителството взе решение да направи дарение със същата стойност за децата. Освен това Станишев и Калфин спечелиха в шоуто на Ники Кънчев 50000, които също ще отидат по предназначение. Двамата дават и по една заплата. За съжаление от пресцентъра на Министерски съвет не знаят какви са заплатите им, въпреки че са публично достояние. Затова не можем да обявим точната сума, с която държавниците ще помогнат.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.
Луната е във вашия знак и ви дарява с изключителна