29.02.2016 06:02

Лео си взе Оскара

Видян 6343 пъти | Коментари 0
Гласували 4 рейтинг: 4.7500
много слаба слаба добра много добра страхотна

Специално внимание заслужава призът за чуждестранен филм. Още в Кан, преди да му бъде връчена спецнаграда, отбелязахме в кореспонденция Синът на Саул (или на Савел, както е правилно на български) - феноменален унгарски дебют, който взе и Оскара за чуждоезиков филм. За Оскара на Джеймз Бонд за песента Надписи по стената ще се помни заради изявлението на композиторите, че са първите открити гейове с приза. Саша Барон Коен - Борат, пък уместно се пошегува с претенциите на чернокожите към процент от наградите, само заради цвета на кожата им. А вицепрезидентът на САЩ Джо Байдън се появи на сцената, за да представи песента на Лейди гага. Заедно с половинката си Тайлър Кини спечелиха необявената награда за двойка на вечерта на червения килим. Най-добри поддържащи актьори станаха Алисия Викандер за Момичето от Дания при дамите и Марк Риланс за Мостът на шпионите. Най-много Оскари - 6, най-значимият от които за костюми, обра Лудият Макс - Пътят на яростта.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Жената по природа е много добра, може да прости на един мъж дори и да не е виновен...

към хороскоп хороскоп

скорпион