07.11.2019 10:31

Най-силната баба бодибилдър

Видян 5459 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Знам, че този начин на хранене не е за всеки и не бих съветвала никого да започне да спазва моята диета, преди да се консултира с лекар, но при мен работи.


 


Млади момчета в залата винаги ме питат какво ям, както и за съвети в тренировките. Казвам им, че те вдигат повече от мен, но съм помагала на някои да станат даже и треньори. Когато се състезавах, вдигах 70 кг от лежанка. Сега съм паднала до 50 кг. Най-много обичам да тренирам за гръб. Когато се погледна в огледалото, се чувствам щастлива, защото се чувствам здрава.


 


Никога не са ми се присмивали. Всички са супер позитивни и ме подкрепят. Особено семейството ми. Имам 60-годишен син и 21-годишен внук и още много деца, които съм „осиновила“ в залата. Дори ми казват „мамо“, което е супер. Женена съм за Колин от 61 години, а преди да се разболее, той винаги ми приготвяше храната. Преди да излизах за тренировка, му пеех, а след това той ми казваше: „Добре, хайде, тръгвай, но внимавай.“


 


Все още се впечатлявам от броя хора, които съм вдъхновила. Разпознават ме като „онази дама“, а аз не отказвам на никого да се снима с мен или да прегърна някого. Целта ми в момента е да мотивирам възможно най-много хора. Затова обикалям из страната и организирам походи, в които се включват много възрастни дами. Взаимно си помагаме. Винаги съм казвала, че не бих била нищо без любовта на хората.


 


Когато се сетя за 56-годишното си „Аз“, не мога да повярвам колко много се е променил животът ми. Не съм онази жена вече. Висока съм 1,62 м и тежа 49-50 кг. Тренировките ме карат да се чувствам уверена.


 


Редовно се виждам с лекаря си, който винаги ми казва едно и също – да продължавам по същия начин възможно най-дълго. Следващата ми цел е да срещна Силвестър Сталоун. Научих много за мотивацията, благодарение на филмите за Роки. Бих искала да стисна ръката му и да му разкажа колко много ме е вдъхновявал.


 


Често се чудя и как би се почувствала Велвет, ако знаеше, че съм постигнала всичко, което тя искаше. Обичам да си мисля, че ме гледа отгоре с гордост.


 


 


ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК!!!


 


Още информация на: еxpand-your-consciousness.com



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Лятната къща на Джаки Кенеди купена от Том Форд за $52М

Лятната къща на Джаки Кенеди купена от Том Форд за $52М

Том Форд е платил 52 милиона долара за ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.

Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:

- Мадам, по слух ли паркирате?

към хороскоп хороскоп

везни

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази сряда

Финансовите въпроси излизат на преден план в тази