Академик СФ доказа, че мястото му е в А група

Видян 1461 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна
 Новият член на А ПФГ Академик София взе ценна точка като гост на Черноморец Бургас, завършвайки 0:0 в последния мач от 1-вия кръг на новото първенство. Студентите успешно устояха на натиска на по-класния си като селекция съперник и въпреки, че не успяха да отбележат гол, не допуснаха кълбото да влезе в тяхната врата. Така софиянци се сдобиха с ценната 1 точка при резултат 0:0 на среща, играна късно снощи на бургаския Лазур. Интрига липсваше, особено в първото полувреме, когато почти не се стигна до голови положения. Във втората половина играчите и на двата отбора се активизирахар но в поледните минути от срещата акулите застанаха твърдо в своята половина, явно разочаровани от пропуските на Нуньо и Андонов.

Добави в:

Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.