02.10.2008 15:23

Барселона се измъкна с 2 гола след 87-ата минута

Видян 1921 пъти | Коментари 0

Лионел Меси спаси каталунците от срамно поражение в Донецк

Отборът на Барселона се измъкна от загуба като гост на Шахтьор (Донецк). Двубоят между испанците и украинците завърши 2:1. Каталунците отбелязаха отбелязаха и двата си гола след 87-ата минута.
През първото полувреме отборите направиха сравнително скучен мач с малко голови положения. Анри пропусна да открие резултата в 8-ата минута, а Фернандиньо не можа да затрудни вратаря на каталунците Виктор Валдес с удара си в 24-ата. В 38-ата Валдес спаси Барса от гол. В 45-ата минута, точно когато полувремето отиваше към 0:0 Илсиньо премина през Пуйол и прати топката в мрежата на Барселона за 1:0. Второто полувреме каталунците опитаха да упражнят натиск, но не можеха да стигнат до изравнително попадение. Удари на Анри и Алвеш бяха отразени от вратаря на Шахтьор Пиатов. В 61-ата минута аржентинската звезда Лео Меси замени неубедителния Анри. В 87-ата минута на срещата именно Меси се възползва от грешка на Пиатов и спаси своите от поражение. В даденото от съдията продължение отново той отбеляза, след като нахлу в наказателното поле и не остави никакви шансове на вратаря с красив прехвърлящ удар.

bTV Cinema 30 юни 21:00ч.

Невъзможно бягство 3

Режисьор: Джон Хърцфелд
В ролите: Силвестър Сталоун, Дейв Батиста, 50 Сент, Джин Тян и др.

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!