Видян 1433 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ибрахимович наниза две от четирите попадения във вратата на Дони

Шампионът на Италия Интер разгроми с 4:0 като гост Рома в дербито на седмия кръг в Серия А, което се игра късно вечерта в неделя и поведе в класирането с актив от 16 точки.
"Нерадзурите" изнесоха истински голов спектакъл под ръководството на Жозе Моуриньо, наказвайки домакините с три бързи гола след почивката. Звездата на Интер Златан Ибрахимович вкара два гола и сложи край на интригата на „Олимпико“. Той откри резултата в 4-ата минута, след като се изплъзна от защитата на „вълците“ и с диагонален прехвърлящ удар преодоля вратаря Дони. 80 секунди след началото на второто полувреме шведът отново бе в прегръдките на своите съотборници. Този път нападателят излъга Жуан и с удар по земята удвои. За две минути Станкович и Обина нокаутираха окончателно Тоти и компания с неспасяеми шутове извън наказателното поле. След центриране на Мансини от фаул Майкон уцели гредата и пропусна да направи разгрома още по-голям. Така Интер спечели за трети пореден път на „Олимпико“ срещу неузнаваемите в този мач играчи на Рома, които регистрираха четвъртата си загуба за сезона.

Добави в:

Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.