Испания категорична срещу Нова Зеландия в ЮАР

Видян 1479 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Испанският национален отбор по футбол на Испания разби Нова Зеландия с 5:0 в среща от група "А" на турнира за Купата на Конфедерациите, играна снощи, предаде БГНЕС.

Испанците тотално надигра съперника си. Резултатът бе открит от Фернандо Торес в 4-та минута на двубоя. Само десет минути по-късно след като засече центриране на Давид Вия Торес покачи на 2:0. В 17-та минута отново острието на Ливърпул отбеляза, оформяйки класиката в мача, преди дори да са изминали 20 минути от началото на срещата. В 24-та минута резултата стана 4:0, като автор на попадението стана звездата на Арсенал Сеск Фабрегас. Крайният резултат бе оформен в 48-та минута, когато и изключително дискутираният около трансфер в Реал Давид Вия записа името си след голмайсторите. След петия гол във вратата на Нова Зеландия възпитаниците на Висенте Дел Боске намалиха темпото, но и при това условие опитите на съперника им да застраши вратата на Касияс бяха твърде плахи и вяли.

Добави в:
Svejo.net svejo.net
Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.