Испания с рекордна 4-та евротитла

Видян 3966 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Испания спечели четврърта европейска титла по футбол в Берлин и така постави континентален рекорд.

Червената фурия би Англия с 2: 1. И трите гола паднаха във второто полувреме, като Испания откри в първата му минута, британците изравниха, а в 85-ата подна и победното попадение на южняците.

Adidas би Nike в традиционния финален сблъсък на големи първенства между двата спортни гиганта.

А крал Фелипе не криеше задоволството си пред престолонаследника Уилиам на официалната трибуна.

Както коментира предварително Христо Стоичков в духа на статията на 19 минути от полуфиналите: Испания беше най-добрият и най-постоянният отбор по време на целия турнир.

Велизар Димитров пък каза пред БНТ кратката формула: "Справедливостта възтържествува! Футболът победи"!

Също справедливо, №19 Ямал е определен официално за най-добър футболист на Евро 2024.

Пламен Веселинов

Добави в:

Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Режисьор: Рик Роман Уоуф
В ролите: Премиера в България: 30.08.2019 Световна премиера: 23.08.2019 Жанр: Екшън, Трилър САЩ / 2019 / 121 минути Възрастова група: D - Забранен за лица под 16-годишна възраст Сценарист: Катрин Бенедикт, Крайтън Ротънбъргър Режисьор: Рик Роман Уоуф В ролите: Дже