Левски си тръгна без точка от Сливен

Видян 1199 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Тимът на Сливен победи шампиона Левски с 1:0 у дома в двубой от 15-и кръг на "А" група. Голът за победата на "войводите" отбеляза Деян Христов в 74-ата минута на срещата.

Гостите от Левски доминираха през първото полувреме, но пропуски в заключителните 10 минути на частта направиха Тасевски и Телкийски, който уцели напречната греда с шут от границата на наказателното поле. През второто полувреме играта се оживи, а домакините започнаха да атакуват по-често, подкрепяни от 3 000 зрители на трибуните на стадион "Хаджи Димитър". В 74-ата минута 26-годишният нападател Христов се разписа с точен удар в десния ъгъл на вратата на Митрев и донесе ценни три точки за Сливен, с които отборът се измъкна от зоната на изпадащите. След попадението на резервата Христов "сините" се вдигнаха на щурм, но Еньо Кръстовчев на два пъти не успя да порази противниковата врата. Левски остава на пета позиция в таблицата с 26 точки, а Сливен се изкачи на 12-то място с 14 точки. Информацията е на БГНЕС.

Етикети
,
Добави в:
Svejo.net svejo.net
Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Режисьор: Мартин Цандвлит
В ролите: Улрих Томсен, Заки Юсеф, Софи Торп, Андерс Матесен и др.

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!