С гол на Маркизио Юве победи Наполи на Деле Алпи

Видян 1202 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Гол през първото полувреме на Клаудио Маркизио осигури на Ювентус домакинска победа с 1:0 срещу Наполи в мач от 26-и кръг на Серия А.

Маркизио вкара единственото попадение в двубоя на "Деле Алпи" в 44-ата минута. Домакините създадоха повече положения в мача, но вратарят на Наполи Николас Наваро демонстрира добра форма и отрази опасни удари на Алесандро Дел Пиеро и Давид Трезеге. В края на срещата южняшкият тим наложи натиск, но не успя да стигне до изравнителен гол. Така Ювентус остава на 6 точки от лидера Интер, докато Наполи е в средата на таблицата, на 11-та позиция с 35 точки. В другия снощен мач от Калчото Лацио надви Болоня с 2:0 в Рим, за да се изкачи до седмото място в Серия А.

Добави в:

Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.