12.01.2009 12:22

Стенли взе дербито на Бирмингам

Видян 1418 пъти | Коментари 0
Тимът на Астън Вила спечели дербито на град Бирмингам, след като победи с 2:1 у дома Уест Бромич на своя стадион "Вила Парк". Стилиян Петров игра за Вила през цялото времетраене на двубоя и отново бе в основата на поредната бляскава победа. Съкрушителното преимущество при владеенето на топката се отрази и на резултата. Вила се оттегли на почивка с два гола аванс. В 18-ата минута Дейвис засече с глава центриране отдясно на Бари и откри резултата. В 41-вата минута пък Агбонлахор напредна отляво, нахлу в наказателното поле и стреля към вратата от малък ъгъл, но кълбото премина под плонжа на Карсън – 2:0. В 49-ата мин мачът стана още по-интригуващ. Прекрасно индивидуално изпълнение на Морисън матира отбраната за 2:1.

bTV Cinema 30 юни 21:00ч.