Видян 1233 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Крайното 4:4 дойде след два пълни обрата на резултата

Отборите на Виляреал и Атлетико (Мадрид) завършиха 4:4 дербито от осмия кръг на Примера дивисион. Головата фиеста доведе феновете на стадион „Ел Мадригал“ до множество прединфарктни състояния, тъй като и двата тима сътвориха по един пълен обрат, след като изоставаха с по два гола.

Гостите от столицата първи поведоха в резултата с ранни голове на Шимао във 2-та и Форлан във 22-та минута. При този резултат завърши първото полувреме. След почивката „жълтите“ от „Виляреал“ направиха пълен обрат, нанизвайки четири последователни попадения във вратата на „Атлетико“. Головете отбелязаха Сена /47мин./, Йоренте/ 51мин./, Родригес /57мин./ и Роси /68мин./. Положението на гостите изглеждаше критично, още повече, че от 37-та минута те останаха с човек по-малко на терена след изгонването на Банега. Драмата за феновете на домакините тепърва предстоеше. В 83-та минута нов гол на Шимао върна надеждите на „дюшекчиите“, а след три минути Раул Гарсия попари „Ел Мадригал“, отбелязвайки за крайното 4:4.

Добави в:
Svejo.net svejo.net
Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.