Националът Владимир Николов записа заедно със съотборниците си от Бре Банка Лануни (Кунео) втора поредна победа в италианското волейболно първенство.
06.10.2008 15:02

Владо Николов с втора победа в Италия

Видян 1269 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Националът реализира 17 точки за успеха на своя тим

В мача от втория кръг на шампионата тимът на българинът надигра новака Фрамасил (Пинето) с 3:0, а Николов реализира 17 точки в срещата.
Кунео започна срещата много добре и спечели първия гейм с 25:22. Във втория гейм играчите на Фрамасил бяха на косъм да върнат равенството в двубоя, но не успяха да се възползват от шанса си и загубиха с 28:26. Последният гейм Кунео надигра безапелационно противника си с 25:16, като именно Владо отбеляза финалната точка директно от сервис и сложи край на спора. За тима на Кунео най-резултатен бе капитана Вут Вийсманс с 19 точки, а втория най-добър реализатор бе Николов със 17 точки. С победата отборът на Владо е едноличен лидер в шампионата с 2 победи от 2 мача.

Добави в:

Facebook facebook.com

19min.bg си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.