Свързани новини

11.12.2017 11:42

ДА! Харем в Блек Лейбъл

Видян 2416 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Въпреки табелата на вратата, според която влизате в Блек Лейбъл бай Харем, истината е, че попадате на съвсем различно място от това, което беше най-гъзарският клуб в София. Познатата ретро обстановка в брит стил е заменена от олекотен наподобяващ я фюжън. Таваните изглеждат още по-високи и са пипнати малко прекалено. Огромната ценност – прекрасният стар бар, който 20 години не мръдна от мястото си, е освободил площ за плюшени зелени канапета в умерен ретро стил с маси в по-модерен. Все пак менюто и обслужването са водещи за нас в оценката на заведенията и по тази причина Харем ни се струва добро място. При посещението – бяхме двама, си взехме съответно Драй Ейдж Рум Дайкири и Космополитън – и двата бяха повече от ОК. Тъй като заведението има специализация в шиша нишата – тъй популярна сред младите хора, живеещи в София (не казваме софиянци неслучайно), отбелязваме, че тук има специално наргиле меню и то на ниво според познавачите. Накрая, но не на последно място – обслужването. Подчертано добро, без да се натрапва.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



COVID-19 е като рогата:

- Едни го имат.
- Други ще го имат.
- А трети никога няма да знаят, че са го имали ...

към хороскоп хороскоп

рак