Българската мечта и тази година да имаме отбор в Шампионската лига за пореден път угасна. Футболистите на Левски отпаднаха от унгарския Дебрецен след 0:2 в срещата реванш от плейофния четвърти кръг на най-комерсиалния футболен турнир, играна на стадион ''Ференц Пушкаш''. В унгарската столица Будапеща сините започнаха устремително мача и още в 6-ата минута Сърмов разстресе гредата на Полескич. Противно на случващото се на терена в 13-ата минута полузащитникът на домакините Варга се възползва от груба грешка на Георги Сърмов и с прецизен удар разпечата вратата на българите. До края на полувремето Дебрецен направи и второ попадение чрез Рудолф в 36-ата минута, който зарадва 32 хиляди унгарци с уникален гол. Силите на Левски се изчерпаха през втората част и така и не се стигна до почетен гол. Така с общ резултат 1:4 Левски отпадна от ШЛ и ще играе в групите на Лига Европа.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
В РАБОТЕН ДЕН шефът на държавната ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!