Анджелина Джоли ще започне отново работа през февруари догодина само седем месеца след като роди близнаци.
Джоли и приятелят й Брад Пит се сдобиха през юли с близнаците Нокс Леон и Вивиан Марчелин. Актрисата реши да се оттегли от светлината на прожекторите преди раждането на бебетата до предпремиерата на новия й филм "Размяната" в Ню Йорк в началото на месеца и сега се чувства готова да поднови работа. "Възнамерявам да започна да работя отново през февруари догодина, има един проект, който в момента проучвам. Не съм работила от година и в къщи много обсъждахме дали трябва да се върна на работа", сподели Джоли пред британското сп. "Hello". Брад Пит одобрява плановете на приятелката си. "Брад ме подкрепя напълно. Той ми каза: "Работата ти е част от теб и ти трябва да я вършиш. Бебетата ще стоят в гримьорната ти, а децата ще идват да те виждат на снимачната площадка, когато не са на училище. Всичко ще се развие добре", споделя още Джоли.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за