Никол Кидман беше избрана за „жена на годината на 2008“ от сп. „Гламур“, съобщава БГНЕС. Австралийската актриса е посланик на добра воля на УНИФЕМ (Фондът на ООН за жените). Кидман има много земна представа за щастието и не е получила нищо на готово, вероятно именно за това тя се ангажира с подобряването условията за живот на жените по света.
„Не получавам нищо на готово. Ние всички пътуваме в живота: намираме любовта, губим я, преоткриваме я с някой друг. Много е хубаво отново да намерим любовта“, споделя актрисата пред списанието. Що се отнася до Том Круз, тя обяснява, че връзката й с него не винаги е била цъфтяща, особено в професионален план.
„Чувствах, че съм станала звезда по съдружие... Имах усещането, че моята работа е само да облека хубава рокля и да бъда видяна, но не и чута“, споделя Кидман.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед