По-малко от година след като се разведе Пол Макартни отново планира сватба, съобщава "Дейли Мейл".
Новата му избраница се нарича Нанси Шевъл и тя вече е получила благословията на семейството на Линда (първата съпруга на Пол, която почина от рак през 1998 г.). Това е особено важно за бившия бийтълс, чийто брак с Линда бе извънредно хармоничен. Някога това бе видно и от партньорството им на сцената - след разпадането на "Бийтълс" Пол и Линда създадоха групата "Уингс", която жънеше успехи години наред. Сега обаче 67-годишният Макартни отново е влюбен, още повече, че Нанси очевидно не е с него заради парите му - както предишната му съпруга Хедър Милс, както в крайна сметка се оказа. Нанси всъщност е не по-малко богата от Пол - наскоро тя се разведе с богат адвокат от Лонг Айлънд и е мултимилионерка. Дори дъщерята на Пол - Стела (от брака му с Линда), която беше против брака му с Милс, харесва Нанси. "Тя е спокойна, премерена и зряла, докато Хедър беше импулсивна и сприхава", гласи мнението на Стела Макартни за бъдещата г-жа Макартни.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Чудовищата са реални, привиденията ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:
- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?
Тя си поглежда гърдата и възкликва:
- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова