По покана на Тръмп, както кабинетът ни обяви визитата на Борисов в ООН премиерът се нареди на опашка, за да се дореди до американския президент за снимка. По-късно той успя да се ръкува с милиардера. Традиционният коктейл организиран от US държавния глава, събиращ 193-ма ръководители на делегации пък бе даден вчера вечерта. Може би там родният премиер се е срещнал с американския лидер.
Виж видео ТУК!
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Кой създава фалшивите новини - цели часове репортажи на "сериозните медии", за 3 секундната среща на Бойко с Тръмп... :) Впечатляващ е мащабът на фалшивите новини, които разпространи "официалната сериозна журналистика". След като вчера Бойко се здрависа за 3 секунди с Тръмп, гледаме цели часове репортажи, за това колко много са говорили и колко фундаментални проблеми са обсъдили. И това без да има среща, а Бойко просто се набута при него набързо да допрат ръце. И след това нещо, сега обсъждаме едва ли не решаване на всички световни проблеми от Бойко Борисов - от наркотиците до за международната политика. В 3 секунди :) Добре, че са социалните мрежи, за да видят бутането на Бойко като на опашка за хляб в ранния Преход. И после проверката при сътрудничката му - "хвана ли ме с Тръмп"... Видяхме и "вниманието", които му бе обърнато - между другото, набързо, и после американецът побърза да стане и да иде някъде другаде. Със сигурност по клоуни сме недостижими в света... Г.Н.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?