Президентът отново начерта разделителни линии. Това каза председателят на ПГ на ГЕРБ д-р Даниела Дариткова в декларация за новия политически сезон, предаде Фокус.
"Не знам дали е коректно да се обърна към президента, който току-що ни напусна. За нас беше знаметално, че в осмата сесия на 44-ото Народно събрание бяхме уважени от присъствието на президентската институция. Смятаме, че това можеше да бъде добър знак за диалог между институциите в България и за едно начало на утвърждаване на техния авторитет. В тази зала ние се кълнем да спазваме законите и Конституцията на страната. В Конституцията е написано, че всеки народен представител представлява не само своите избиратели, а всички български граждани. В същата тази Конституция в чл. 92 е написано, че президентът е олицетворение на единствонто на нацията. За съжаление, ни днес отново видяхме очертаване на разделителни линии. Разделителни линии между тези, които са издигнали президента и изказвания в полза на определени политически сили. Ние сме готови на диалог и винаги сме го заявявали, но той трябва да започне с честно и почтено отношение", подчерта още д-р Дариткова.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Гербаджийските ПАТКИ чет нямат. То не бе Пекинската, сега Деритковата, а преди това Миризливата Деса.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед