Свързани новини

05.09.2020 14:19

САЩ нямат доказателства за тровене на Навални: Тръмп

Видян 2745 пъти | Коментари 4
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Съединените щати нямат никакви доказателства за предполагаемото отравяне на Алексей Навални и все още не знаят какво точно се е случило. Това съобщи в петък на пресконференция в Белия дом американският президент Доналд Тръмп, предаде ТАСС.


"Не знам какво точно се е случило. Мисля, че това е трагедия, това е ужасно, това не трябва да се случва. Все още нямаме доказателства, но ще ги проуча", заяви американският президент в отговор на въпрос.


"Бих се ядосал много, ако се окаже, че случаят е такъв (че Навални е бил отровен - бел.ред.). Ще проучим данните и документите, защото през следващите няколко дни ще ни бъдат изпратени много документи", добави президентът на САЩ.


Тръмп заяви обаче, че САЩ не поставят под съмнение констатациите на Германия относно случилото се с Навални.


В сряда германското правителство обяви, че токсиколозите от Бундесвера, въз основа на резултатите от анализите на Навални, стигат до заключението, че той е бил изложен на отровно вещество от групата Novichok, припомня ТАСС.


Снимка: БГНЕС



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Anonimen 05.09.2020 20:26

    Всеки си задава въпроса защо импровизаторите на "отравянето" пак са използвали "новичок", а не някоя друга, по-нова и по-ефективна руска разработка на отрова. Звучи много наивно един път, втори път , та и трети път руснаците да използват все новичок, при това без да успеят да умъртвят жертвата. Обяснението е просто. Европа, па и светът вече са обляти с информация за новичок и всеки е разбрал, че това е руска отрова. Достатъчно е "лекари" до споменат, за него и вече всички са убедени че отровителите са руснаците, та може би и лично Путин.

  • 003 Anonimen 05.09.2020 16:47

    Каквото трябваше намериха, когото трябваше обвиниха и сега поне половин година ще имат повод да храчат против Русия и Путин в частност. Активните мероприятия от сорта на българския чадър атентата срещу папата и още редичка мръсни истории се допълва с тровене с новичок. И иззад цялата какафония надничат едни добре познати рижи бозавци от едно малко островче дето отдавна си заслужаваше да го преасфалтират с няколко бомбета още от времето на Хрушчов. И света ще мирне !!!

  • 002 Anonimen 05.09.2020 16:46

    А ето защо немските доктори отказаха да вземат предложения им от болницата в Омск биологичен материал, взет от Нахални?!!! Ама вярно ли било, кой ти гледа? Тръмп се ослушва да вземе отношение и за Гебрев! Да припомним,че Гебрев беше „тровен“ пръв с новичок - в 2015 година!!! Гебрев, Скрипал и Нахални! Напомнят Омир, Платон и Паниковски, а Тръмпич мълчи оглушително ..

  • 001 Anonimen 05.09.2020 16:45

    Колко много хора са бяха „убити“ с този Новичок !!! Явно нито един, а досега пострада само едно морско свинче в къщата на Скрипал в Солсбъри! Тоя Новичок се оказа, че за нищо не става, а ЦРУ и МИ5 трябва да почнат да използват други вещества че такава излагация не е имало никога?!!!

RSS

Най-нови

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Н.Цолов е подписал с Формула 1 за 2027 г.

Никола Цолов ще кара догодина във ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня



- Мамо, излизам. Да купя ли нещо?

- Купи си апартамент и се махай! На 45 си вече.

към хороскоп хороскоп

близнаци

През целия ден вниманието ви ще се връща отново

През целия ден вниманието ви ще се връща отново и