Съединените щати нямат никакви доказателства за предполагаемото отравяне на Алексей Навални и все още не знаят какво точно се е случило. Това съобщи в петък на пресконференция в Белия дом американският президент Доналд Тръмп, предаде ТАСС.
"Не знам какво точно се е случило. Мисля, че това е трагедия, това е ужасно, това не трябва да се случва. Все още нямаме доказателства, но ще ги проуча", заяви американският президент в отговор на въпрос.
"Бих се ядосал много, ако се окаже, че случаят е такъв (че Навални е бил отровен - бел.ред.). Ще проучим данните и документите, защото през следващите няколко дни ще ни бъдат изпратени много документи", добави президентът на САЩ.
Тръмп заяви обаче, че САЩ не поставят под съмнение констатациите на Германия относно случилото се с Навални.
В сряда германското правителство обяви, че токсиколозите от Бундесвера, въз основа на резултатите от анализите на Навални, стигат до заключението, че той е бил изложен на отровно вещество от групата Novichok, припомня ТАСС.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Всеки си задава въпроса защо импровизаторите на "отравянето" пак са използвали "новичок", а не някоя друга, по-нова и по-ефективна руска разработка на отрова. Звучи много наивно един път, втори път , та и трети път руснаците да използват все новичок, при това без да успеят да умъртвят жертвата. Обяснението е просто. Европа, па и светът вече са обляти с информация за новичок и всеки е разбрал, че това е руска отрова. Достатъчно е "лекари" до споменат, за него и вече всички са убедени че отровителите са руснаците, та може би и лично Путин.
Каквото трябваше намериха, когото трябваше обвиниха и сега поне половин година ще имат повод да храчат против Русия и Путин в частност. Активните мероприятия от сорта на българския чадър атентата срещу папата и още редичка мръсни истории се допълва с тровене с новичок. И иззад цялата какафония надничат едни добре познати рижи бозавци от едно малко островче дето отдавна си заслужаваше да го преасфалтират с няколко бомбета още от времето на Хрушчов. И света ще мирне !!!
А ето защо немските доктори отказаха да вземат предложения им от болницата в Омск биологичен материал, взет от Нахални?!!! Ама вярно ли било, кой ти гледа? Тръмп се ослушва да вземе отношение и за Гебрев! Да припомним,че Гебрев беше „тровен“ пръв с новичок - в 2015 година!!! Гебрев, Скрипал и Нахални! Напомнят Омир, Платон и Паниковски, а Тръмпич мълчи оглушително ..
Колко много хора са бяха „убити“ с този Новичок !!! Явно нито един, а досега пострада само едно морско свинче в къщата на Скрипал в Солсбъри! Тоя Новичок се оказа, че за нищо не става, а ЦРУ и МИ5 трябва да почнат да използват други вещества че такава излагация не е имало никога?!!!
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
През целия ден вниманието ви ще се връща отново и