31% от учителите у нас са ваксинирани, което е доста повече от средното за страната. В столичното 51 СУ са ваксинирани 35% от преподавателите, а над 30% от тях са прекарали COVID-19. Това заяви председателят на Сдружението на директорите в средното образование и директор на 51 СУ Асен Александров. Някои колеги твърдо вярват, че ако се ваксинират, ще се разболеят. Много е трудно да се убеждава, добави той.
Александров добави, че по-голямата част от учителите, около 80-90%, са за присъствена форма на обучение. По думите му родителите също се тревожат за дистанционното обучение.
Очаква се в началото на септември след разговори между МОН и МЗ да бъде ясно как ще започне учебната година, каза още Александров.
Снимка: БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
това е бройката на хипохондриците, които се връзват на лъжите на псевдолечители, врачки, екстрасенси и пр.Четете Швейк - пак сме на същия хал - или клизма или кръвопускане и до там.
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
За вас този ден бележи началото на нова лична фаза. Ако