Съдейки по резултатите твърде скоро ще се състави правителство, което е добре. Слабите резултати ще анализираме. Все пак не очаквах такава загуба. Всичко ще се анализира постепенно, моментът не е да се стига до заключения и дълбоки изводи. Това каза лидерът на НДСВ Симеон Сакскобургготски след като стана ясно, че неговата партия няма да влезе в новия парламент, информира БГНЕС.
На въпрос дали има вина някой от партньорите или може би Тройната коалиция и дали не е трябвало да се дистанцира от тях Симеон Сакскобургготски отговори, че не е човек, който се дистанцира заради интереси. "50 години съм бил в изгнание, можете ли да си представите сега да си тръгна, ама моля ви се, аз съм роден тук. Толкова години в чужбина, изгонен след незаконен референдум, връщам се след толкова години и сега да си тръгна.... бил съм обиден... ама моля ви се. Ще се анализират всички резултати и някой мои грешки. Това е нещо, което става. Това е политиката", каза още лидерът на НДСВ.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Докато държавното дружество тъне в одити ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Денят изисква уединение и презареждане на батериите.