Четирите работодателски организации ще обявят днес намеренията си да протестират отново заради по-високите цени на тока. Националният протест ще се проведе в сряда. Те подготвят отново спиране на мощности и блокада на пътищата.
Енергийният регулатор тази седмица трябва да реши какво ще е увеличението на цената на тока, но със сигурност ще има ръст при така наречената такса "задължение към обществото", която ще се плаща от бизнеса.
Работодателите обявиха, че не са доволни от мерките на управляващите да спрат увеличението на цената на електроенергията, въпреки проведените преговори и затова излизат отново на протест.
Новите цени на тока трябваше да влязат от 1-ви юли, но бяха замразени за 1 месец.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Сенатът на САЩ одобри с 50 гласа „за“ ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед