Шарен, най-вероятно без мнозинство на ГЕРБ ще бъде новият общински съвет в София. Девет партии ще влязат в него, сочат данните от обработването на 75 % от протоколите.
ГЕРБ ще има 30 съветници (от 61). В партията отчитат като реален шанса да получат и още един мандат. Досега управляващата партия се радваше на мнозинство от 33-а свои в местната власт. Идеите на БСП ще защитават едва 7 съветници при 15 досега. Реформаторите значително увеличават своето представителство в СОС - от 7 на 12. ВМРО също е с положителен резултат - от един съветниците на воеводите скачат на трима. Атака запазват позиции и партията отново ще бъде представена от двама националисти. Партия Глас народен вкарва двама свои в СОС, информира Епицентър.бг. Дебют в местната власт в София ще направят и АБВ (с 3-ма съветници), Зелените и Движение 21 на Татяна Дончева са с по 1 представител.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
В РАБОТЕН ДЕН шефът на държавната ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?