ПГ на "Воля" няма да участваме в нито едно заседание и ще напускаме винаги парламентарната зала, докато Иво Христов от БСП не си подаде оставката. Това каза лидерът на "Воля" Веселин Марешки в декларация от името на група, предаде Фокус.
Във връзка с оставката на Димитър Главчев като председател на Народното събрание, Веселин Марешки заяви, че приветства това решение. Той обърна внимание, че има двоен аршин, с който се гледа на действията на всеки един човек. Марешки припомни израза на проф. Иво Христов от БСП, че 80 % от българите са дебили.
Ние от "Воля" никога няма да си позволим да обиждаме нито един български гражданин, независимо дали е симпатизант на опозиция или извън парламентарни партии. Всеки български гражданин има право да изразява своето мнение и ние уважаваме всеки един такъв, независимо дали ни подкрепя или не", заяви Марешки.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Някои новини ще ви принудят да преосмислите подхода си