27.02.2020 16:43

Кой се страхува, че толът ще хване над 3 млрд.лв. контрабанда и данъчни измами?

Видян 9854 пъти | Коментари 3
Гласували 3 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

само част от разходите по поддръжката му. Но не се реве, че при спад на петрола с 25% само за месец, котировките на бензиностанциите не са променяни от лятото на 2019 г.



Смешен плач има и за наема на устройствата. България поиска и получи най-модерната в Европа система – най-големия си реализиран някога технологичен проект. За разлика страни като Белгия със същата система, където се взема депозит 135 евро на устройство и комисионната е 8%, у нас се плаща 0 лв. депозит на месец, 0 лв. такса. Комисионните на системата са 7%. Навсякъде има и месечни такси, каквито ние нямаме.


Интересен факт е, че българските превозвачи плащат всичко, което им се иска – в пъти повече, навън, но не желаят да го плащат в страната си, т.е. очакват ние – всички останали, да ги субсидираме. Та и по волята на властта го правим.



Накрая, защо организациите им толкова много държат на т.нар. тракери, които не са в състояние да отчитат точно данни и НЕ НОСЯТ отговорност за информацията, която прехвърлят на друг, който обаче отговаря с истински 15 млн.лв.?



Един от най-видните говорители на общността Лалов, синът и снаха му – всеки в семейството е лидер на организация, не казват едно много интересно нещо. Защо работят за интересите на тракери, каквито има единствено и само в Унгария и у нас?



Интересно е дали Лиляна Павлова, която като регионален министър искаше да наложи точно орбановата система и успя с тракерите, не го е направила в интерес на кръга около олигарх, който вече не живее в България?


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Anonimen 27.02.2020 23:51

    какви такси, луди ли сте? 0 лв.

  • 002 Тихомир Томов 27.02.2020 23:41

    Като се елиминират приятелските фирми , полека системата ще тръгне ........................

  • 001 Anonimen 27.02.2020 18:25

    Абе има си месечна такса 20-30 лева е!И договор за 2 години! Ако ти се счупи возилото - пак ще си плащаш, нищо че не върви!

RSS

Най-нови

Тръмп и Инфантино ще връчат купата на световния шампион

Тръмп и Инфантино ще връчат купата на световния шампион

Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще връчи ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

 

 

към хороскоп хороскоп

лъв

Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и семейните въпроси


Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и