Според него в съвременния свят хората все повече губят представа за силата на солидарността.
„Някогашните юмруци на протеста днес държат смартфони и изливат недоволството си в социалните мрежи. Това не може да промени обществото“.
„Коронавирусът парализира много икономически дейности и образува опашки пред бюрата по труда. Липсата на убедителна подкрепа за пострадалите срива доверието в държавността, а бягството на властимащите от отчетност и контрол на публичните разходи е неуважение към труда на българите, които пълнят хазната и изплащат колосалните държавни заеми с цената на лишения“, казва още Радев.
Той отбелязва, че тази година за първи път посрещаме 1 май в условия на извънредно положение заради Covid-19.
„В тези сложни времена Празникът на труда е повод да си спомним силата на солидарността. Да надмогнем заблудите на егоизма. Защото неволите се надмогват с обединени усилия. Защото всеки един от нас носи неповторими таланти и умения, своя уникална мисия и правото на труд е възможност той да я изпълни. Защото трудът не е само прехрана, но и достойнство и бъдеще, за които трябва да се борим с кураж и задружни усилия“, се казва още в обръщението на президента.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Президента малко се е поунесъл пролетариатски ..... най-много придобивки са направени в Третия Райх , колкото и да не им се иска да го признаят !
Каква отчетност, като това им е болната тема. В извънредно положение, когато стотици хиляди останаха без препитание и им предложиха единствено кредити и само кредити та да затънат хората още повече и онази мутренска колекторска фирма с 75 милиона кредит от държавната ББР да им разгони фамилията, та нямат пари за бедния си народ но веднага почнаха да раздават милиардите на олигарсите.Да хвърлиш повторно 2 милиарда за спорното и незаконно саниране, при това изключително некачествено и със скрити неприятности в последствие си е жив геноцид на електората
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия