30.10.2020 13:30

Дали наистина не знаят или са съучастници - лицемери?

Видян 13035 пъти | Коментари 4
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

единственото спасение е болничното лечение. Това е неприемливо. Болницата( предишния ден, която посещават е частна и там взимат пари от пациента в спешно приемно, ако той не бъде приет в болницата. В общинските и държавни няма подобно плащане).


В същото време в болница се лекуват здрави" болни". Пациенти например с едно оплакване- нарушено обоняние и нищо друго, но с положителен тест.


Да не обременявам спирам.


Написах го, провокиран и от заклинанията на министъра- че болниците могат да прегреят, да се препълнят. От измислено болни. В същото време хиляди наистина тежко болни се лекуват и мрат у дома.


И на края, за да знаете. Здравната ни система е боклук. Не са виновни лекарите. Системата е тази, която ги изнасилва. Не е виновен и министъра. Дръжте се за стола, да не паднете от това което ще кажа. Цялата вина носи надзорния съвет на НЗОК. Министъра няма нито управленски, нито финансови правомощия за цялата профилактична, диагностична и лечебна дейност. Всичко това се финансира и ръководи от надзорния съвет на НЗОК.


Решение. Разбира се, че има. То е лесно осъществимо, но са нужни хора с добро ДНК.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 004 Добре де 31.10.2020 02:32

    Тия от гроб. Бяха българи. серГей управляваше пак с българи. Преди него оня сопол наричащ се цар също. Все Българи управляват. Чиновниците навсякъде са -Българи. За едно е прав боеко. Матриала не го бива. Щото ако го биваше нямаше да живее мизерно и да слугува на всеки сопол решил да купува политици в България. И да ви кажа- купуват ги на килограм. Толкова са евтини коврите

  • 003 Anonimen 30.10.2020 20:07

    Цветелина Джоголанова за будителите с черни души в бели престилки: Само ще ви кажа, нещо, което е абсолютна истина. Преди 3 седмици, сестра ми влиза в болница с бъбречна криза, правят и тест за Covid и се оказва (), хвърлят я в изолатор и 1 денонощие не и се обръща никакво внимание. На другия ден зет ми отива и вижда, че е бледа като мъртвец и благодарение на връзки, я изкарва от въпросната болница, като я кара в друга болница, там отново и правят тест и се оказва отрицателен, та дори с антитела. От там се прави спешна операция на бъбрека, защото е получила гърч, а бъбрека и е бил с гной Така, че моля да си спестите цирковете, че ми се повръща от медици, като тези от първия вид. Доктора, е казал, че ако се е забавила още няколко часа, е щяла да загуби не само бъбрека, но и живота си, а тя е майка на 2 деца. За мен държавата ни вече удари дъното.

  • 002 вал 30.10.2020 15:21

    га скачахте, не рИвахте, вашта най-близка на баща Ви.

  • 001 Anonimen 30.10.2020 14:40

    Ехаааа,ама то това било Америка!...възкликнал Колумб

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

скорпион